Gani Dreshaj mbledhë nëndegët në Istog: AAK partia me rritjen më të madhe në vend - Bota Sot
Gani Dreshaj mbledhë nëndegët në Istog: AAK partia me rritjen më të madhe në vend

Kosova

Gani Dreshaj mbledhë nëndegët në Istog: AAK partia me rritjen më të madhe në vend

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:49
Pamje nga takimi

Kryetari i degës së AAK-së në Istog, Gani Dreshaj ka mbledhur asambleistët e kësaj zone.

Temë diskutimi ishin ngjarjet e fundit që ndodhën në Qeveri, ku Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministrit.

Ndryshe, Dreshaj në llogarinë e tij në facebook ka potencuar se AAK-ja është partia me rritjen më të madhë në vend në dy vitet e fundit.

“Me nëndegët e AAK-së në Istog dhe asambleistët diskutuam për ngjarjet e fundit në vend.

Është motivues vullneti i të gjithëve për tu ballafaquar me situatat e reja që na presin në ditët e javët në vijim.

AAK është partia me rritjen më të madhe në dy vitet e fundit në vend dhe ky është një fakt i fuqishëm për punën e qeverisjes Haradinaj.

G.D” shkruan Dreshaj.

 

Me nëndegët e AAK-së në Istog dhe asambleistët diskutuam për ngjarjet e fundit në vend. Është motivues vullneti i të...

Posted by Gani Dreshaj on Monday, July 22, 2019

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...