Moti për ditët në vazhdim - Bota Sot
Moti për ditët në vazhdim

Kosova

Moti për ditët në vazhdim

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 06:23
Ilustrim

Java në vijim me mot të nxehtë dhe kryesisht me diell. Ditën e mërkurë, pasdite, mundësi për riga lokale shiu

23.07 - Nxehtë, pjesërisht vranët, me intervale më të gjata me diell.
24.07 - Pjesërisht vranët. Pasdite mundësi për riga lokale shiu.
25.07-26.07 - Nxehtë, kryesisht kthjellët dhe me diell.

Temperaturat e ajrit në fundjavë do të luhaten pak mbi vlera mesatare. Minimalet nga 13C deri në 17C, e maksimalet nga 28C deri në 33C.
Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 3-8m/s.
Shtypja atmosferike do të mbetet e lartë mbi vlera normale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...