Sot hapet panairi tradicional "E dua Kamenicën 2019" - Bota Sot
Sot hapet panairi tradicional "E dua Kamenicën 2019"

Kosova

Sot hapet panairi tradicional "E dua Kamenicën 2019"

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 07:29
Ilustrim

Sot prej orës 11:00 në sheshin “Metush Krasniqi” hapet panairi tradicional "E dua Kamenicën 2019".

Në këtë panairi tradicional të produkteve vendore do të ekspozojnë mbi 40 biznese vendore të Kamenicës.

Ato do të prezantohen me produkte të llojllojshme si dhe veprimtari të ndryshme, siç janë prodhues të mjaltit, prodhues të ujit, prodhues të pemëve dhe perimeve, prodhues te produkteve te qumështit, artizanale, dhe shumë biznese të tjera.

Panairi do të qëndrojë i hapur për vizitorë deri nesër në ora 22:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...