Ky është parashikimi i motit për të mërkurën dhe të enjten - Bota Sot
Ky është parashikimi i motit për të mërkurën dhe të enjten

Kosova

Ky është parashikimi i motit për të mërkurën dhe të enjten

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 22:15
Ilustrim

Moti në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të jetë i ndryshueshëm.  Parashihet të ketë edhe reshje të shiut dhe bubullima.

Nesër, e mërkurë – Nxehtë, kryesisht me diell. Pasdite do të ketë zhvillime të vransirave lokale, e rreth viseve malore mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullimë. Erë e lehtë dhe mesatare nga veriu 3-9m/s. Indeksi UV: 8

.Pasnesër, e enjte – Nxehtë, pjesërisht vranët. Vende-vende mundësi për riga lokale shiu. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 8./Prishtina Weather.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...