Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 07:42
Ilustrim

Moti në vendin tonë gjatë ditës së sotme të jetë i nxehtë dhe kryesisht me diell.

Gjatë orëve të pasdites dhe në mbrëmje në disa vende priten reshje lokale shiu me bubullimë.

Temperaturat do të regjistrojnë vlera nga 18 gradë celsius në mëngjes deri në 33 gradë celsius në mesditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...