Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet - Bota Sot
Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet

Kosova

Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 14:25
Foto ilustrim

Ditëve të fundit vendi ynë është përballur me thatësi të madhe dhe temperatura shumë të larta.

Por, ashtu siç ishte parashikuar, prej sot temperaturat do të bien.

Shiu ka filluar në Grykë të Rugovës afër qytetit të Pejës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat