Gjendet një kuletë me 265 euro në Podujevë, burri e lajmëron rastin përmes Facebook-ut

Kosova

Gjendet një kuletë me 265 euro në Podujevë, burri e lajmëron rastin përmes Facebook-ut

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 16:04
Foto ilustrim

Një person ka gjetur një kuletë në Podujevë, ku brenda saj kishte një shumë të konsiderueshme të parave dhe disa dokumente të identifikimit.

Në grupin e Facebook’ut ‘Marakli t’kerreve’ një person me inicialet A.Q ka postuar disa fotografi të një kulete, me disa para në të dhe dokumente të identifikimit, duke treguar se e ka gjetur atë në Podujevë.

Personi në fjalë ka lutur pronarin e kësaj kulete që të lajmërohet në këtë numër telefoni: +383 44 898 859.

Më poshtë keni pamjet e kuletës së bashku me dokumentet e identifikimit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat