Moti për nesër/ Bëhuni gati për befasi - Bota Sot
Moti për nesër/ Bëhuni gati për befasi

Kosova

Moti për nesër/ Bëhuni gati për befasi

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:52
Foto ilustrim

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat pas dite, në pjesën qendrore, veriperëndimore dhe jugore do të sjellin reshje afatshkurta dhe të izoluara shiu.

Temperaturat mbesin të ngjashme në të dy vlerat ekstreme. Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-9m/s.

Java tjetër pritet me kushte tjera meteorologjike, vranësira të dendura dhe herë-herë të përcjellura me reshje shiu, por në fushat termike nuk priten rënie të theksuara të temperaturave, ato do ti ruajnë vlerat e larta deri në fund të muajit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat