Dalin pensionet për muajin gusht

Kosova

Dalin pensionet për muajin gusht

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 15:48
Ilustrim

Pagesat për pensionistët e të gjitha kategorive për muajin gusht kanë dalë sot.

Kështu ka bërë të ditur Ministria në detyrë e Financave përmes një njoftimi për media.

“Ministria e Financave njofton qytetarët e Republikës së Kosovës se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar të Qeverisë ka bërë sot ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht për të gjitha kategoritë pensionale si dhe kategoritë tjera sociale”,  thuhet në njoftimin e MF-së. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat