Kamenica pa ujë të pijes, ka ditë që uji kutërbon - Bota Sot
Kamenica pa ujë të pijes, ka ditë që uji kutërbon

Kosova

Kamenica pa ujë të pijes, ka ditë që uji kutërbon

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 14:14
Foto ilustrim

Banorët e Kamenicës që nga dita e djeshme janë pa furnizim me ujë të pijes

Kjo pasi që nga e enjtja qytetarët kanë vërejtur një erë të padurueshme të ujit.

Tashmë Komuna e Kamenicës ka vënë në dispozicion edhe një numër emergjent ku qytetarët  mund të thërrasin dhe të kërkojnë ujë për nevoja urgjente.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat