Haradinaj ngushëllon familjen Arifi

Kosova

Haradinaj ngushëllon familjen Arifi

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 20:49
Ramush Haradinaj

Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen Arifi me rastin e vdekjes tragjike të pjesëtarit të Policisë së Kosovës Adil Arifi.

“Me keqardhje mora lajmin për ndarjen tragjike nga jeta të Adil Arifit, pjesëtarit të policisë, i cili më përkushtim punoi për një Kosovë të sigurt. Ngushëllime familjes Arifi, miqve dhe kolegëve të të ndjerit”, shkruan Haradinaj në Facebook.

Adil Arifi (51) ka ndërruar jetë sot si pasojë e plagëve të marra gjatë një vet-aksidenti me traktorin e tij pesë ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat