Vogëlushi nga Gjakova është polici më simpatik - Bota Sot
Vogëlushi nga Gjakova është polici më simpatik

Kosova

Vogëlushi nga Gjakova është polici më simpatik

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 17:19
Pamje nga videoja

Është ende fëmijë, por rolin e policit e luan aq mirë dhe duket qartë se ka ndarë mendjen që kur të rritet të jetë një polic i trafikut.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, vogëlushi nga Gjakova, shihet se si e ndalon një veturë, duke i kërkuar shoferit patent shoferin si një polic i vërtet.

Vogëlushi simpatik me një uniformë të policisë, sillet si një polic i vërtet e më pas jep edhe një “gjobë” shoferit që nuk e kishte vendosur rripin e sigurimit dhe për dritat e fikura.

Për më shumë shihni videon e policit më simpatik që mund ta shihni në trafik:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...