Betohen gjenerata e 54 e Policisë së Kosovës - Bota Sot
Betohen gjenerata e 54 e Policisë së Kosovës

Kosova

Betohen gjenerata e 54 e Policisë së Kosovës

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 08:03
Foto ilustrim

Me rastin e diplomimit të gjeneratës së 54-të, Policia e Kosovës sot organizon një ceremoni solemne e cila do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Me këtë rast policët e kësaj gjenerate do të bëjnë edhe betimin që do të pasohet me dhënien e certifikatave.

Në këtë ngjarje pritet të marrin pjesë edhe përfaqësues të ndryshëm të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...