Rugova nderon me mirënjohje bashkatdhetarin që solli pajisje shëndetësore nga Gjermania - Bota Sot
Rugova nderon me mirënjohje bashkatdhetarin që solli pajisje shëndetësore nga Gjermania

Kosova

Rugova nderon me mirënjohje bashkatdhetarin që solli pajisje shëndetësore nga Gjermania

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 22:13
Haki Rugova dhe Agron Ahmetaj

Kryetari i Istogut Haki Rugova ka nderuar me mirënjohje bashkatdhetarin Agron Ahmetaj.

Kjo pasi që ai nga Gjermani dërgoi pajisje teknike shëndetësore për Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Istog.

“Sot nderova me mirënjohje bashkatdhetarin tonë Agron Ahmetaj, i cili në formë vullnetare dha një kontribut të veçantë për Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Istog dhe institucionet tjera shëndetësore, duke na sjellë pajisje teknike shëndetësore nga Gjermania. Faleminderit Agronit dhe gjithë bashkatdhetarëve tanë për kontributin e palodhshëm për komunën tonë”, thuhet në njoftimin e Rugovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...