Çka do të ndodhë sot në Kosovë - Bota Sot
Çka do të ndodhë sot në Kosovë

Kosova

Çka do të ndodhë sot në Kosovë

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:29
Foto ilustrim

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takohet me strukturat dhe banorët e fshatit Gjonaj në Prizren. (Shtëpia e Kulturës në Gjonaj, ora 16:30)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me strukturat dhe banorët e fshatit Korishë të Prizrenit. (Restoran “Blerta”, ora 17:30)

Mbahet nata e dytë e Festivalit Ndërkombëtar të Valleve për Fëmijë “Ylberi i Prishtinës” 2019. (Amfiteatri i Sheshit “Zahir Pajaziti”, ora 18:00)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me rininë e Prizrenit. (Takimi mbahet te Shatërvani, ora 19:00).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...