Nesër, mot me diell

Kosova

Nesër, mot me diell

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 22:47
Foto ilustrim

Në mëngjes parashikohet më freskët.

Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell.

Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C.

Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-8m/s. Shtypja atmosferike do të shënojë rritje mbi vlera normale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat