Hoxha: Lufta kundër korrupsionit, oferta më cilësore elektorale që nga çlirimi - Bota Sot
Hoxha: Lufta kundër korrupsionit, oferta më cilësore elektorale që nga çlirimi

Kosova

Hoxha: Lufta kundër korrupsionit, oferta më cilësore elektorale që nga çlirimi

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 11:12
Dhurata Hoxha

Çështja e luftimit të korrupsionit, e promovuar si pikë e parë dhe prioritet i kandidatit të PDK-së për kryeministrër në mandatin e ardhshëm, Kadri Veselit, ka bërë që Dhurata Hoxha, ministre në detyrë e Integrimit Evropian, të jap një vlerësim shumë interesant për këtë.   

Dhurata Hoxha, luftën kundër korrupsionit si prioritet i parë i Veselit, ka cekur se kjo e bën dallimin si oferta “më cilësore elektorale që nga çlirimi e këndej”.

Këtë vlerësim, ajo e ka bërë në takim me qytetarët në Bregun e Diellit.

“Lufta kundër korrupsionit si prioritet i parë i kryeministrit të ardhshëm, Kadri Veseli, bën dallimin në ofertën më cilësore elektorale që nga çlirimi e këndej. Faleminderit anëtarëve dhe simpatizantëve të Bregut të Diellit”, ka shkruar Hoxha në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...