PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet - Bota Sot
PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet

Kosova

PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 21:33
Shpend Ahmeti

Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit.

PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind shtet”.

Ata premtuan mirëqenie të qytetarëve duke thënë se këtë e kanë prioritet.

“Qytetarë të shumtë të Gjilanit u mblodhën sonte që t’i japin mbështetje të fuqishme koalicionit AAK-PSD. Anomarava sikur gjithë Kosova, janë njëzëri për 100% shtet. Mirëqenia e qytetarit është prioritet i shtetit. Ne do të sigurojmë që një gjë e tillë të jetë synimi kryesor përgjatë 4 viteve të ardhshme. 100% përkushtim për një shoqëri me solidaritet”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...