Çka ndodh sot në Kosovë - Bota Sot
Çka ndodh sot në Kosovë

Kosova

Çka ndodh sot në Kosovë

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 07:46
Foto ilustrim

10:00

Këshilli Gjyqësor i Kosovës, shqyrton njoftimin e departamentit të administratës së përgjithshme, SKGJK-së, për pensionim të gjyqtarëve. (Salla e Takimeve, KGjK, Prishtinë)

11:00

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, mban konferencë për media në prag të miqësores kundër Gjibraltarit dhe ndeshjes kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi (Hotel “Emerald”, Prishtinë)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat