Parashikimi i motit për sot - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:13
Foto ilustrim

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat