“Tarzani” nga Vitia me aftësi të rralla, me gisht dredhon hekurin dhe thyen arra - Bota Sot
“Tarzani” nga Vitia me aftësi të rralla, me gisht dredhon hekurin dhe thyen arra

Kosova

“Tarzani” nga Vitia me aftësi të rralla, me gisht dredhon hekurin dhe thyen arra

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 23:42
Tarzani

Një qytetarë nga Vitia ka shfaqur aftësit e tij të veqanta.

Ky qytetarë njihet edhe si “Tarzani”, kjo pasi që ai me gisht mund ta dredhojë hekurin.

Pos kësaj ai mundet të thyej arra të madhësive të ndryshme vetëm me një gisht.

Ramiz Ramadani, tha se këto i ka vetëm hobi dhe se merret me shumë gjëra që ndërlidhen me artë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat