47 aksidente trafiku gjatë 24 orëve - Bota Sot
47 aksidente trafiku gjatë 24 orëve

Kosova

47 aksidente trafiku gjatë 24 orëve

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 10:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 47 aksidente, prej tyre 16 aksidente me të lënduar ndërsa 31 me dëme materiale.

Sipas raportit policor janë shqiptuar 1753 tiketa trafiku.

Ndërsa janë arrestuar 30 persona ku prej tyre 17 janë dërguar në mbajtje dhe 3 në vuajtje të dënimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat