Bie bora e parë në Kosovë - Bota Sot
Bie bora e parë në Kosovë

Kosova

Bie bora e parë në Kosovë

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Përderisa në kryeqytet po mbrtërojnë temperatura të nxehta, ka vende në Kosovë ku ka filluar të bie borë.

Në Brezovica tashmë ka rënë bora e parë.

Edhe pse jemi në muajin nëntor, në Kosovë po vazhdojnë të jenë temperaturat e nxehta.

Eksperti i meteorologjisë dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj ka bërë të ditur së nga java e tretë e këtij muaji pritet të ketë ndryshime të motit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat