Publikohet raporti më temën “Krimet e përgjithshme në Kosovë, ligji vs praktika” - Bota Sot
Publikohet raporti më temën “Krimet e përgjithshme në Kosovë, ligji vs praktika”

Kosova

Publikohet raporti më temën “Krimet e përgjithshme në Kosovë, ligji vs praktika”

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Instituti i Kosovës për Drejtësi sot publikon raportin me temë”Krimet e përgjithshme në Kosovë,  ligji vs praktike”

Në këtë takim pritet të  flitet për Krimet e përgjithshme në Kosovë dhe sa praktikohe këto ligje .

Ky takim mbahët në Hotel Sirius nga ora 10:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat