Konferenca “Fuqizimi i kujdesit, zhvillimit dhe edukimit në fëmijërinë e hershme” (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Konferenca “Fuqizimi i kujdesit, zhvillimit dhe edukimit në fëmijërinë e hershme” (Drejtpërdrejt)

Kosova

Konferenca “Fuqizimi i kujdesit, zhvillimit dhe edukimit në fëmijërinë e hershme” (Drejtpërdrejt)

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Konferenca ndërkombëtare “Fuqizimi i kujdesit, zhvillimit dhe edukimit në fëmijërinë e hershme” (Drejtpërdrejt)

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat