Pirgje mbeturinash dhe një rrugë vështirë e kalueshme nga uji në Mati 1 - Bota Sot
Pirgje mbeturinash dhe një rrugë vështirë e kalueshme nga uji në Mati 1

Kosova

Pirgje mbeturinash dhe një rrugë vështirë e kalueshme nga uji në Mati 1

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 09:08
Foto nga vendi i ngjarjes

Një e reshur shiu mjafton shpesh që të bllokojë rrugë të caktuara në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Edhe të reshurat e fundit kanë bërë që në një prej rrugëve të kësaj lagje të vështirësohet kalimi.

Përveç gjendjes së rrugës, afër një ndërtese vërehet edhe numër i madh i mbeturinave të ndryshme.

“Vrojtuesit e lagjes” kanë shpërndarë një fotografi me mbishkrimin “Katrahurë në Mati 1” e cila sqaron më së miri situatën e atjeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat