Moti për ditët në vijim - Bota Sot
Moti për ditët në vijim

Kosova

Moti për ditët në vijim

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 23:11
Ilustrim

15.11 - Butë, pjesërisht vranët dhe intervale më të gjata me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull.
16.11-17.11 - Mbetet mot i butë, kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Të dielën në mbrëmje mundësi për reshje të dobëta shiu.
18.11 - Herët në mëngjes me shi, gjatë ditës mot i butë, me intervale më të gjata me diell.

Temperaturat e ajrit mbeten mbi vlera mesatare, me minimale që do të luhaten nga 4C deri në 7C, e maksimalet nga 14C deri në 16C.
Do të fryejë erë e lehtë dhe mesatare nga juglindja 1-7m/s. Shtypja atmosferike do të shënojë rritje mbi vlera normale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat