Nusja shkon me duvak në Aeroportin e Prishtinës - Bota Sot
Nusja shkon me duvak në Aeroportin e Prishtinës

Kosova

Nusja shkon me duvak në Aeroportin e Prishtinës

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 18:15
Aeroporti i Prishtinës

Sot në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” është parë një nuse me duvak në kokë.

Në videon, që është dërguar në adresë të medias shihet se si një vajzë është duke pritur në radhë e rregulluar si një nuse, tipike shqiptare, me duvak në kokë, ky që vishet së bashku me veshjet e nusërisë, të njohura si dimi e jelek.

Por kjo nuse në aeroport ka vendosur ta vërë vetëm duvakun dhe e grimosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat