Hapet Java Globale e Ndërmarrësisë në Kosovë - Bota Sot
Hapet Java Globale e Ndërmarrësisë në Kosovë

Kosova

Hapet Java Globale e Ndërmarrësisë në Kosovë

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 06:14
Arkiv

Qendra e Inovacionit të Kosovës (ICK) dhe Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë (OEAK) organizojnë ceremoninë e hapjes së Javës Globale të Ndërmarrësisë 2019 në Kosovë.

 Java Globale e Ndërmarrësisë do të jetë një mundësi e mirë për të mësuar më shumë për të gjitha organizatat partnere dhe të gjitha aktivitetet që do të organizohen për shënimin e Javës Globale të Ndërmarrësisë në Kosovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat