Po ndodhë tani në Malishevë: Gati rrëzohet shtylla elektrike, shqetësohen banorët - Bota Sot
Po ndodhë tani në Malishevë: Gati rrëzohet shtylla elektrike, shqetësohen banorët

Kosova

Po ndodhë tani në Malishevë: Gati rrëzohet shtylla elektrike, shqetësohen banorët

Nga: N.H Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 23:17
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtyllë elektrike gati është rrëzuar në fshatin Novoselë të Malishevës.

Banorët kanë shprehur shqetësime, pasi kjo po rrezikon jetën e tyre dhe të fëmijëve.

Në bazë të pamjeve kuptohet se ata kanë thënë se kanë lajmëruar organet e KEDS-it, por pa sukses.

Shikoni këto pamje nga ky fshat. Video është publikuar nga këngëtari i njohur Arton Zogaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat