Vdes i riu nga Lipjani pasi u aksidentua me veturë - Bota Sot
Vdes i riu nga Lipjani pasi u aksidentua me veturë

Kosova

Vdes i riu nga Lipjani pasi u aksidentua me veturë

Më: 22 janar 2020 Në ora: 20:53
Shqiprim Zeqiri

Disa ditë më parë ai bëri aksident me veturë, ndërsa i riu, s’arriti t’u mbijetojë plagëve.

Shqiprim Zeqiri ka ndërruar jetë sot, ndërsa kishte bërë aksident në Hallaq të Madh..

Lajmi për vdekjen e të riut është dhënë në rrjete sociale, nga miq dhe shok të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat