Moti, i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell - Bota Sot
Moti, i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell

Kosova

Moti, i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell

Më: 26 mars 2020 Në ora: 08:01
Ilustrim

Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu.

Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat