Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit - Bota Sot
Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit

Kosova

Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit

Më: 16 maj 2020 Në ora: 00:31
Ilir Behluli

Sot pas një pune të jashtëzakonshme të qytetarëve të Gjilanit, fondit të krijuar nga Elvis Naçi dhe falë njerzëve vullnetmirë gjithandej, shuma e kërkuar prej 150k euro për shërimin e 19 vjeçarit, Ilir Behluli është arritur.

Njoftimi është dhënë në mediat lokale të Gjilanit, një lajm ky fantastik.

Ku historia dhe lotët e babait të tij kanë prekur gjithë shqiptarët.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat