Qëndron Kastrati takohet “online”, me kryetarët e botës - Bota Sot
Qëndron Kastrati takohet “online”, me kryetarët e botës

Kosova

Qëndron Kastrati takohet “online”, me kryetarët e botës

Më: 22 maj 2020 Në ora: 14:26
Qëndron Kastrati

Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, përmes një statusi në Facebook, ka bërë të ditur se ka zhvilluar një bisedë online me kryetarët e komunave nga e mbarë bota, me të cilët kanë diskutuar temat e përbashkëta  që i preokupojnë.

“Folëm për projekte që kanë rëndësi bazike për komunitetin dhe që ndikojnë në zhvillimin e gjithmbarshëm të komunave që përfaqësojnë”, ka shkruar Kastrati.

Më poshtë e gjeni të plotë statusin e tij:

Me rrjetin e kryetarëve nga mbarë bota, u takuam sërisht nga distanca për të diskutuar temat e përbashkëta që na preokupojnë🗣💻. Folëm për projekte që kanë rëndësi bazike për komunitetin dhe që ndikojnë në zhvillimin e gjithëmbarshëm të komunave që përfaqësojnë.

#ActNOW #Kamenica

Image
Biseda
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat