Ngjarjet e datës 6 qershor në vend - Bota Sot
Ngjarjet e datës 6 qershor në vend

Kosova

Ngjarjet e datës 6 qershor në vend

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 08:08
Ilustrim

Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 10:00)

Aksion i përbashkët nga Komuna, KRM “UNITETI” dhe SHPSR “Ibri” për pastrimin e Liqenit akumulues në Mitrovicë. (Ora 10:00) 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat