Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 07:17
Ilustrim

Fundjava solli temperatura të larta në vendin tonë. Sipas Prishtina Weather sot mund të jetë më freskët.

Këtë të diel mund të ketë edhe reshje lokale shiu. Por nga nesër do të ketë sërish ngritje temperaturash.

“Më freskët dhe me erë. Kryesisht me diell, pasdite me pak vranësira. Përreth viseve malore mundësi për ndonjë rigë lokale shiu”, njofton Prishtina Weather rreth temperaturave të ditës së diel, 12 korrik.

Temperaturat do të lëvizin në mes të 15 gradë minimalet e deri në 25 gradë maksimalet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat