Selmanaj dhe Abrashi vizituan punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin - Bota Sot
Selmanaj dhe Abrashi vizituan punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin

Kosova

Selmanaj dhe Abrashi vizituan punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin

Nga: A.SH Më: 19 korrik 2020 Në ora: 15:44
Foto

Zëvendëskryeministri Driton Selmanaj së bashku me ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi kanë vizituar punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin, në rajonin e Hasit.

Ai tha se diskutuam edhe për projekte tjera për përmirësimin e infrastrukturës së këtij regjioni.

Postimi në Facebook:

Ketë fundjavë, bashkë me ministrin e infrastrukturës z.Arban Abrashi, vizituam rajonin e Hasit, për të parë nga afër zhvillimin e punimeve për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin 🚧

Po ashtu diskutuam edhe për projekte tjera për përmirësimin e infrastrukturës së këtij regjioni.

Faleminderit për mikpritjen, Hasjanë🙋‍♂️

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat