Ministrja Dumoshi shkon sot në Malishevë - Bota Sot
Ministrja Dumoshi shkon sot në Malishevë

Kosova

Ministrja Dumoshi shkon sot në Malishevë

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 07:47
Vlora Dumoshi

Komunën e Malishevës do ta vizitoj sot, ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi.

Dumoshi do të pritet në takim nga kryetari i komunës së Malishevës, Ragip Begaj.

Takimi mes Dumoshit e Begaj do të mbahet në ora 10:00, tek komuna.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat