Veliu takohet me kryetarin e Novobërdës, bisedojnë për situatën e përgjithshme në këtë komunë

Kosova

Veliu takohet me kryetarin e Novobërdës, bisedojnë për situatën e përgjithshme në këtë komunë

Nga: A.SH Më: 23 shtator 2020 Në ora: 19:23
Foto nga takimi

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu është takuar me kryetarin Novobërdës.

Ata kanë biseduar për pandeminë dhe për situatën e përgjithshme në këtë komunë si dhe për gjetjen e formave të bashkëpunimit në realizimin e tyre karshi planifikimeve tona.

Postimi në Facebook:

Me Nënkryetarin e Novobërdës, Bajrush Ymeri, diskutuam për menaxhimin e situatës së pandemisë COVID-19.

Po ashtu, biseduam edhe për situatën e përgjithshme në këtë komunë, projektet të cilat po zhvillohen dhe gjetjen e formave të bashkëpunimit në realizimin e tyre karshi planifikimeve tona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat