Abrashi dhe Ahmeti vizitojnë punimet në rreth rrotullimin e Janjevës (Drejtpërdrejt)

Kosova

Abrashi dhe Ahmeti vizitojnë punimet në rreth rrotullimin e Janjevës (Drejtpërdrejt)

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:52
Abrashi dhe Ahmeti

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti po vizitojnë punimet në rreth rrotullimin në Janjevë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat