Asfaltohen rrugët në fshatrat e Drenasit

Kosova

Asfaltohen rrugët në fshatrat e Drenasit

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 21:32
Drenas

Komuna e Drenasit, respektivisht Drejtoria e Infrastrukturës është duke punuar intensivisht në realizimin e projekteve për asfaltimin e rrugëve në fshatrat e Komunës së Drenasit.

Ndër projektet e zhvilluara se fundmi është asfaltimi i rrugëve në fshatrat Tërstenik, Vërboc, Baicë dhe Korroticë e Ultë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat