Vdes pulmologu Ramë Morina

Kosova

Vdes pulmologu Ramë Morina

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 19:05
Ramë Morina

Specialisti i pulmologjisë, Ramë Morina, ka vdekur sot.

Morina ka shërbyer në shëndetësinë primare në Rahoves pastaj në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Malishevë, deri sa u pensionua.

Lajmin për vdekjen e tij e bëri të ditur Oda e Mjekëve të Kosovës.

OMK ka shpreur ngushëllime familjarëve, miqëve dhe kolegëve të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat