Vazhdon rregullimi i infrastrukturës në Komunën e Fushë-Kosovës

Kosova

Vazhdon rregullimi i infrastrukturës në Komunën e Fushë-Kosovës

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 15:24
Fushë-Kosovë

Komuna e Fushë-Kosovës po vazhdon të realizojë projektet e planifikuara.

Ato janë në shërbim të mirë të qytetarëve të saj.

Kjo po tregon përkushtimin dhe seriozitetin në përmbushjen e të gjitha projekteve të premtuara.

Në kuadër të këtyre projekteve të planifikuara, komuna po e bën rregullimin e trotuareve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat