Bora mbulon Rugovën

Kosova

Bora mbulon Rugovën

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:55
Rugova e mbuluar me borë

Në zonat e Rugovës gjatë ditës së sotme kanë filluar reshjet e borës.

Një aktivist nga Rugova Besnik Lajqi,  ka publikuar një fotografi në Facebook, ku edhe u ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes gjatë rrugës.

Postimi i plotë:

Te nderuar banor te treves se Rugove dhe ju vizitor te nderuar!Ne kete moment po bjen bor! Ju lutem te keni kujdes gjat rruges dhe qendrimit ne kete vend te bukur! Ju uroj te kaloni mir te gjithe! 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat