Komuna e Malishevës, vazhdon të mbetet në zonën e gjelbër

Kosova

Komuna e Malishevës, vazhdon të mbetet në zonën e gjelbër

Më: 15 janar 2021 Në ora: 16:58
Malishevë

Lajmi i mirë për Malishevën.

Edhe këtë javë Komuna e Malishevës, është e renditur në mesin e komunave me shkallë të ulët të rrezikshmërinë, apo siç njihet në zonën e gjelbër.

Bazuar në vendimet e reja të qeverisë, operatorët ekonomik lejohen të punojnë nga ora 05:00 deri në ora 22:00, përfshi marketet dhe gastronominë.

Pas kësaj ore, gastronomia mund të punoj me shërbimin “merr me vete” apo me porosi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat