Mos ia mësyeni me automjete Bjeshkës së Belegut

Kosova

Mos ia mësyeni me automjete Bjeshkës së Belegut

Më: 16 janar 2021 Në ora: 14:35
Bjeshka e Belegut

Kryetari i Komunës së Deçanit Bahskim Ramosaj, njofton se, nesër më 17 janar të gjithë ata që dëshirojnë të bëhen pjesë e garës së skijimit, automjetet e vogla dhe automjetet që nuk kanë paisje dimërore, të mos niseni për në Bjeshkën e Belegut.

Kjo pasi nuk mund të kaloni nga patrullat e policisë.

"Ju lutem që, të gjithë ju pjesëmarrës të i respektoni rregullat e Pandemisë COVID-19, të mbani maskat dhe të respektoni distancën.

"Bashkohu edhe ti. Kupa e Gjeravicës", tha kryetari i Deçanit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat