“PDK është partia që fuqizon gratë drejt suksesit”

Kosova

“PDK është partia që fuqizon gratë drejt suksesit”

Nga: A.SH Më: 18 janar 2021 Në ora: 15:34
Foto nga takimi

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Floretë Zejnullahu pas takimit me gratë në Prizren, Suharekë dhe Dragash tha se, PDK është partia që fuqizon gratë drejt suksesit.

Ajo ka ftuar të gjithë që të bashkohen me Partinë Demokratike të Kosovës ta bëjmë realitet RIMËKËMBJEN e Kosovës.

Postimi në Facebook:

Takuam gra dhe vajza në Prizren, Suharekë dhe Dragash. PDK është partia që fuqizon gratë drejt suksesit. Gratë janë zëri dhe fytyra më e mirë e popullit tonë në botë: në art, sport e shkencë. Bashkohuni me Partinë Demokratike të Kosovës ta bëjmë realitet RIMËKËMBJEN e Kosovës.

#Rimëkëmbje

#PDK

#Floreta33

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat