Hoti: Në këtë garë po hyjë për të mbajtur fjalën e dhënë

Kosova

Hoti: Në këtë garë po hyjë për të mbajtur fjalën e dhënë

Nga: A.SH Më: 18 janar 2021 Në ora: 20:11
Visar Hoti

Visar Hoti nga LDK, përveç që do të jetë kandidat në këto zgjedhje, ka thënë se, në këtë garë po hyjë për të mbajtur fjalën e dhënë dhe për të vazhduar me realizimin e premtimeve tjera, që bashkë ta bëjmë Kosovën vend të jetueshëm për fëmijët tanë.

Ai në këto zgjedhje renditet i 61 në listën e LDK-së.

Postimi në Facebook:

#61

Të dashur qytetarë,

Me këtë postim dua t’iu njoftoj, që edhe kësaj radhe do të jem pjesë e listës së Lidhjes Demokratike të Kosovës, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në këtë garë po hyj për të mbajtur fjalën e dhënë dhe për të vazhduar me realizimin e premtimeve tjera, që bashkë ta bëjmë Kosovën vend të jetueshëm për fëmijët tanë.

Faleminderit për mbështetjen, na priftë e mbara së bashku!

#VisarHoti 61 ✅✌️

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat