Musliu: Kosova ka nevojë për më shumë gra të zellshme në vendimarrje

Kosova

Musliu: Kosova ka nevojë për më shumë gra të zellshme në vendimarrje

Nga: A.SH Më: 19 janar 2021 Në ora: 09:11
Ganimete Musliu

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka kërkuar që çdo grua të jetë pjesë aktibe në jtën e politikës.

Sipas saj, Kosova ka nevojë për më shumë gra të zellshme në vendimarrje

Postimi në Facebook:

Kërkoj që çdo grua të jetë aktive në jetën politike. Ta ketë vullnetin, përgatitjen e kurajon që, ashtu siç rrit me përkushtimin maksimal fëmijët e saj, me të njëjtin përkushtim e pasion të kontribojë në jetën politike. Kosova ka nevojë për më shumë gra të zellshme në vendimarrje!

Bashkë me Kryeministrin Dr.Enver Hoxhaj bashkëbiseduam me gratë e Fushë Kosovës dhe i njoftuam me platformen tonë qeverisëse në katër vitet e ardhëshme!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat