Bajqinovci në Podujevë: Përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt

Kosova

Bajqinovci në Podujevë: Përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt

Nga: A.SH Më: 23 janar 2021 Në ora: 16:56
Mefail Bajqinovci, Shpejtim Bulliqi dhe Avni Fetahu

Kandidati për deputet nga LVV Mefail Bajqinovci, ka vizituar qytetin e Podujevës.

Ai atje është takuar me kryetarin Shepjtim Bullqin dhe me drejtorin e arsimit Avni Fetahu.

Ai tha se atje ka gjetur përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt.

Bashkë me kryetarin e komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe drejtorin Avni Fetahu vizituam qytetin e Podujevës.

Përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt.

#mefailbajqinovci70”, ka shkruar Bajqinovci në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat